Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Slovenština   cs> Hotel Victoria Plzen - Zobrazit` stránky v českom jazyku   en> Hotel Victoria Plzen - Zobrazit` stránky v anglickom jazyku   de> Hotel Victoria Plzen - Zobrazit` stránky v nemeckom jazyku   es> Hotel Victoria Plzen - Zobrazit` stránky v Španělskom jazyku    Mapa hotelu
MENU

Adresa:
Hotel Victoria
Borska ul. 19
Plzen 30100
Czech Republic

Aktuálne počasie:
Hotel Victoria ubytovanie Plzen Aktuálne počasie: jasnoDenná tepl.: 5 °C
Nočná tepl.: 0 °C
Vietor: 23 m/s


 

*** Hotel Victoria Lacné Ubytování Plzeň Plzen Pilsen Česká Republika Hotel Plzen Czech

Hotel Plzen Victoria Hotel Victoria ubytovanie Plzeň v Borské ulici v Plzni bol vybudovaný v roku 1992. Jedná sa o renovovaný meštianský dom zo začiatku dvaciatého storočia, ktorý sa nachádza na kraji mestského centra (asi 10 minut peši od stredu mesta). Našimi zákazníkmi sú najčastejšie obchodníci a partneri miestných firiem.

Hotel Victoria Plzeň spolupracuje tiež s tuzemskými i zahraničnými cestovnými kanceláriami.
Hotel Victoria ubytovanie Plzeň je moderne a štýlovo zariadený. Naši hostia môžu využíť vybavenie 56 izieb, z toho 17 jednolôžkových (u 3 izieb s možnosťou pristielky) a 39 dvojlôžkových (u 14 izieb s možnosťou pristielky).

V objektu je samozrejme výťah. Športovne založený hostia môžu využít fitness alebo si môžu požičiať horské bicykle; tiež poskytujeme priestory pre uschovanie bicyklov. Svoje volné chvíle môžu strávit pri hre billiardu.

Hotel Victoria ubytovanie Plzeň disponuje recepciou s nepretržitým provozom zaisťuje široký sortiment služieb: trezor k úschovni cenných vecí hostí, zmenárňa, fax, kopírka, e-mail a drobný doplňkový predaj. je možné platiť tiež kreditnými kartami VISA, American Express, JCB, Eurocard Mastercard, ČS, Maestro. Priamo pred hotelom je pomerne rozsiahlé parkovisko, ktoré je bežne dostupné. Pre vetšiu bezpečnosť vozidiel našich klientov rezervujeme miesta na vlastných strážených parkoviskách (iba 100 m od našeho hotelu). Stanica MHD sa nachádza v bezprostrednej blízkosti hotelu. Nezabúdame ani na majiteľov psov, ich miláčkom je vstup povolený.

Ďalšou službou ktorú poskytuje Hotel Plzeň Victoria  je pranie a čistenie osobného prádla.
Hotel Victoria ubytovánie Plzeň je vyhľadávaný a obľúbený predovšetkým pre zdarilé spojenie kvalitných služieb a štylovej interiérovej architektury. Po celom objekte sú rozmiestené zaujímavé obrazy. Práve tieto prednosti vytvárajú atmosféru pohodlia, kľudu a intimity. Veškeré priestory hotelu sú zaujímavo a rozmanite riešené, ponúkajú ubytovánie pre širokú klientelu, ktorá sa sem ráda vracia.

Hotel Plzen Victoria - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Plzen Victoria - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Plzen Victoria - možnosť pripojenia na internetHotel Plzen Victoria - k dispozícii letná terasaHotel Plzen Victoria - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Plzen Victoria - hotel má reštauráciuHotel Plzen Victoria - Recepcia poskytuje zmenárenské službyHotel Plzen Victoria - V hoteli je biliardHotel Plzen Victoria - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Plzen Victoria - akceptuje creditné karty VISAHotel Plzen Victoria - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Plzen Victoria - akceptuje creditné karty JCBHotel Plzen Victoria - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Plzen Victoria - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Plzen Victoria - Izby s vlastnou toaletouHotel Plzen Victoria - v izbach je telefonHotel Plzen Victoria - Iybz sú vybavené televízorom
Odporúčajte tyto stránky:
Email: hotel-victoria-plzen@cz-hotel.eu